Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Instantné Zariadenie Na Zväčšenie Pier

Xtreme Lip-Shaper® System

Instantné Zariadenie Na Zväčšenie Pier Systém Xtreme Lip-Shaper® je prvý klinicky overený bezpečný kozmetický prístroj na zväčšenie pier na svete. Používa 3 500-ročnú čínsku metódu „baňkovania“ - inými slovami saciu - v spojení s pokročilou technológiou riasenia rias na okamžité obrys a zväčšenie pier. Dizajn vytvára dych vyrážajúci spodný pysk s jednoduchým a dvojitým lalokom, rovnako ako Angelina Jolie. Užívatelia môžu vylepšiť hornú alebo dolnú peru osobitne. Dizajn je tiež postavený tak, aby zdvihol oblúky luku Cupid, vyplnil jamy na pery a zdvihol rohy starnúceho ústa. Vhodný pre obe pohlavia.

Názov projektu : Xtreme Lip-Shaper® System, Meno dizajnérov : Thienna Ho Ph.D., Meno klienta : CANDYLIPZ LLC..

Xtreme Lip-Shaper® System Instantné Zariadenie Na Zväčšenie Pier

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.