Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Instantné Zariadenie Na Zväčšenie Pier

Xtreme Lip-Shaper® System

Instantné Zariadenie Na Zväčšenie Pier Systém Xtreme Lip-Shaper® je prvý klinicky overený bezpečný kozmetický prístroj na zväčšenie pier na svete. Používa 3 500-ročnú čínsku metódu „baňkovania“ - inými slovami saciu - v spojení s pokročilou technológiou riasenia rias na okamžité obrys a zväčšenie pier. Dizajn vytvára dych vyrážajúci spodný pysk s jednoduchým a dvojitým lalokom, rovnako ako Angelina Jolie. Užívatelia môžu vylepšiť hornú alebo dolnú peru osobitne. Dizajn je tiež postavený tak, aby zdvihol oblúky luku Cupid, vyplnil jamy na pery a zdvihol rohy starnúceho ústa. Vhodný pre obe pohlavia.

Názov projektu : Xtreme Lip-Shaper® System, Meno dizajnérov : Thienna Ho Ph.D., Meno klienta : CANDYLIPZ LLC..

Xtreme Lip-Shaper® System Instantné Zariadenie Na Zväčšenie Pier

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajnová legenda dňa

Legendárni návrhári a ich ocenené diela.

Dizajnové legendy sú mimoriadne slávni dizajnéri, ktorí vďaka svojim dobrým dizajnom robia náš svet lepším miestom. Objavte legendárnych dizajnérov a ich inovatívne produktové návrhy, originálne umelecké diela, kreatívnu architektúru, vynikajúce módne návrhy a stratégie dizajnu. Užite si a preskúmajte originálne dizajnérske práce ocenených dizajnérov, umelcov, architektov, inovátorov a značiek z celého sveta. Nechajte sa inšpirovať kreatívnym dizajnom.