Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Výstava

Multimedia exhibition Lsx20

Výstava K 20. výročiu obnovenia latencie národnej meny bola venovaná multimediálna výstava. Účelom výstavy bolo predstaviť rámec trojice, na ktorej bol umelecký projekt založený, konkrétne bankovky a mince, autori - 40 významných lotyšských umelcov rôznych kreatívnych žánrov - a ich umelecké diela. Koncept výstavy pochádza z grafitu alebo olova, ktorý je strednou osou ceruzky, bežným nástrojom pre umelcov. Grafitová štruktúra slúžila ako ústredný dizajnový prvok výstavy.

Názov projektu : Multimedia exhibition Lsx20, Meno dizajnérov : Design studio H2E, Meno klienta : The Bank of Latvia.

Multimedia exhibition Lsx20 Výstava

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.