Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Corporate Identity

Glazov

Corporate Identity Glazov je továreň na nábytok v rovnomennom meste. Továreň vyrába lacný nábytok. Pretože dizajn takého nábytku je dosť všeobecný, bolo rozhodnuté založiť komunikačný koncept na pôvodných „drevených“ 3D písmenách, slová zložené z takýchto písmen symbolizujú nábytkové sady. Písmená tvoria slová „nábytok“, „spálňa“ atď. Alebo názvy kolekcií, sú umiestnené tak, aby sa podobali kusom nábytku. Nastínené 3D písmená sú podobné schémam nábytku a dajú sa použiť na kancelárske alebo fotografické pozadie na identifikáciu značky.

Názov projektu : Glazov, Meno dizajnérov : Mikhail Puzakov, Meno klienta : Glazov furniture factory.

Glazov Corporate Identity

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.