Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dopravný Uzol

Viforion

Dopravný Uzol Projekt je dopravným HUBom, ktorý spája okolité mestské sídla so srdcom dynamického života ľahkým a efektívnym spôsobom, ktorý vznikne zlúčením rôznych dopravných systémov, ako sú železničná stanica, stanica metra, nočná paluba a autobusová stanica, s ďalšími službami na konverziu miesto, ktoré bude katalyzátorom budúceho vývoja.

Názov projektu : Viforion, Meno dizajnérov : Ahmed Khaled, Meno klienta : COSIGN GROUP , Polygon Design Studio.

Viforion Dopravný Uzol

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.