Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Sedenie Pre Tranzitných Jazdcov

Door Stops

Sedenie Pre Tranzitných Jazdcov Dverné zastávky je spolupráca medzi dizajnérmi, umelcami, jazdcami a obyvateľmi komunít s cieľom zaplniť zanedbané verejné priestranstvá, ako sú zastávky verejnej dopravy a voľné miesta, s možnosťou sedenia, aby sa mesto stalo príjemnejším miestom. Navrhnuté tak, aby poskytovali bezpečnejšiu a estetickejšiu alternatívu k tomu, čo v súčasnosti existuje, sú jednotkám naplnené veľké ukážky verejného umenia zadávané miestnymi umelcami, čím sa vytvára ľahko identifikovateľná, bezpečná a príjemná čakacia plocha pre jazdcov.

Názov projektu : Door Stops, Meno dizajnérov : Craig L. Wilkins, Meno klienta : Detroit Community Design Center.

Door Stops Sedenie Pre Tranzitných Jazdcov

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.