Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Bytový Interiér

Beijing Artists' House

Bytový Interiér Po 30 rokoch rýchlej čínskej industrializácie tento projekt odráža základné spoločenské zmeny a priemyselný rozvoj krajiny, ktorá si vyžaduje modernú architektúru. Dom v tomto zmysle reaguje na odklon od tradičných odkazov a smerom k priemyselnej realite. Zameriava sa na skúmanie priemyselných schopností Číny, nie ako skryté brutálne traumy, ale skôr silu pokroku, ktorá by mohla rozdeliť blahobyt v celej spoločnosti.

Názov projektu : Beijing Artists' House, Meno dizajnérov : Yan Pan, Meno klienta : A photography in Beijing.

Beijing Artists' House Bytový Interiér

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.