Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Udržateľné Kreslo

X2Chair

Udržateľné Kreslo Úžasné formy a výber materiálov zvyšujú inovatívnu kapacitu stoličky s tisíckami životov. X2Chair je výsledkom procesu experimentálneho návrhu, ktorý sa úplne spolieha na konvertibilitu výrobkov. Tento objekt, navrhnutý ako multifunkčný, sleduje koncepciu úplného prispôsobenia a je vyjadrením ekologického dizajnu. Estetická zušľachťovacia schopnosť a kompatibilita so životným prostredím nachádzajú miesto dôkladnej funkčnej štúdie kombinovanej s výskumom materiálov a ekologickými stavebnými metódami. Info: caporasodesign.it - menejviac.it

Názov projektu : X2Chair, Meno dizajnérov : Giorgio Caporaso, Meno klienta : Giorgio Caporaso Design.

X2Chair Udržateľné Kreslo

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.