Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Bytový Dom

Trish House Yalding

Bytový Dom Dizajn domu sa vyvinul v priamej reakcii na lokalitu a jej umiestnenie. Štruktúra budovy je zostavená tak, aby odrážala okolité lesy, pričom zhrabané stĺpy predstavujú nepravidelné uhly kmeňov stromov a konárov. Veľké plochy skla vyplňujú medzery medzi štruktúrou a umožňujú vám oceniť krajinu a prostredie, akoby ste vykukovali z kmeňa a konárov stromov. Tradičné Kentish čierne a biele weatherboarding predstavuje lístie omotanie budovy a obklopujúce priestory vnútri.

Názov projektu : Trish House Yalding, Meno dizajnérov : Matthew Heywood, Meno klienta : Matthew Heywood Limited.

Trish House Yalding Bytový Dom

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.