Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Pôdna Poľnohospodárska Veža

Floating Nests

Pôdna Poľnohospodárska Veža Loftová londýnska poľnohospodárska veža v podobe imaginárneho gigantického stromu, v ktorého umelej korune sú ako plávajúce hniezda umiestnené dve veľké loftové formácie. Vízia bezprecedentnej chuť do života (joie de vivre) a zároveň využitie celej metropolitnej logistiky. „Koncept plávajúceho hniezda“ je založený na vysokom využití vzdušného priestoru nad príslušným pozemkom v súvislosti s minimálnym dopadom na dostupnú plochu pozemku. Hlavné využitie všetkých úrovní hniezd je definované ako kombinácia vertikálneho poľnohospodárstva a obývateľných pôdnych plôch.

Názov projektu : Floating Nests, Meno dizajnérov : Peter Stasek, Meno klienta : London .

Floating Nests Pôdna Poľnohospodárska Veža

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.