Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kávová Súprava

Relax

Kávová Súprava Primárnym účelom súboru je povzbudiť výživu vzťahov. Jeho cieľom je priviesť späť späť starú tradíciu pitia kávy do dnešného rýchlo rastúceho sveta. Súbor priemyselného betónu a jemného porcelánu vytvára neobvyklý kontrast a rôzne textúry sa navzájom zvýrazňujú. Účel súboru posilňujúci vzťah sa prejavuje v doplnkových formách položiek. Keďže šálky nemôžu stáť samy osebe, iba keď sú umiestnené v spoločnom podnose, káva nalieha na ľudí, aby si spolu pri káve spolu navzájom rozprávali.

Názov projektu : Relax, Meno dizajnérov : Rebeka Pakozdi, Meno klienta : Pakozdi.

Relax Kávová Súprava

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.