Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kreslo

Riza Air

Kreslo Moderná dizajnová stolička vhodná do spoločenských priestorov klubov, rezidencií a hotelov. Stolička Riza je vyrobená so štruktúrou organického vzhľadu doplnenou špeciálnou mriežkou na chrbte a je realizovaná iba pomocou trvalo udržateľného masívneho dreva a prírodných lakov. Inšpirácia dizajnu vychádza z práce katalánskeho architekta Antoniho Gaudího a z odkazu, ktorý modernistický architekt opustil v Barcelone, inšpirovaný prírodnými prvkami a organickým vzhľadom.

Názov projektu : Riza Air, Meno dizajnérov : Thelos Design Team, Meno klienta : Thelos.

Riza Air Kreslo

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.