Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Vínny Dom

Crombe 3.0

Vínny Dom Cieľom koncepcie vinotéky Crombé bolo prinútiť zákazníkov, aby zažili úplne nový spôsob nakupovania. Základnou myšlienkou bolo začať od vzhľadu a pocitu skladu, do ktorého sme následne pridali svetlo a jemnosť. Aj keď sú vína prezentované v pôvodnom obale, čisté línie kovových rámov stále zabezpečujú povedomie a perspektívu. Každá fľaša visí v ráme v rovnakom sklone, v akom by im slúžil someliér. V 12 m stojane sú umiestnené šampanské a skrinky. Na jednu skrinku môžu zákazníci bezpečne uložiť až 30 fliaš.

Názov projektu : Crombe 3.0, Meno dizajnérov : Five Am, Meno klienta : FIVE AM.

Crombe 3.0 Vínny Dom

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.