Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Elektrické Bicykel

ICON E-Flyer

Elektrické Bicykel Spoločnosti ICON a Vintage Electric spolupracovali na návrhu tohto nadčasového elektrického bicykla. ICON E-Flyer, navrhnutý a postavený v Kalifornii s nízkym objemom, sa oženil s designom vintage s modernými funkciami a vytvoril zreteľné a schopné riešenie osobnej dopravy. Medzi vlastnosti patrí rozsah 35 míľ, maximálna rýchlosť 22 MPH (35 MPH v závodnom režime!) A dvojhodinová doba nabíjania. Externý konektor USB a prípojný bod nabíjania, regeneratívne brzdenie a komponenty najvyššej kvality v celom rozsahu. www.iconelectricbike.com

Názov projektu : ICON E-Flyer, Meno dizajnérov : Jonathan Ward & Andrew Davidge, Meno klienta : ICON.

ICON E-Flyer Elektrické Bicykel

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.