Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Byt

Baan Citta

Byt Kľúčovým konceptom dizajnu bolo vytvorenie Šambaly na Zemi - mýtického kráľovstva opísaného v starodávnych budhistických textoch ako „čistej pôdy“. Buddhisti veria, že stvorenie Šambaly je stvorením najvyššieho duchovného raja. Jedným z najviac upokojujúcich, ale prekvapujúcich aspektov dizajnu Baan Citta je použitie farieb. Konzervatívne sú neutrálne farby významnou farebnou schémou, ktorú vybrali dizajnéri pre moderné domácnosti. Baan Citta demonštruje modernitu radosti farieb na neutrálnej palete uprostred farieb Zeme v prírode.

Názov projektu : Baan Citta, Meno dizajnérov : Catherine Cheung, Meno klienta : THE XSS LIMITED.

Baan Citta Byt

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.