Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
High-Tech Maloobchod

Cyfer

High-Tech Maloobchod Interiéry maloobchodných priestorov v budúcnosti, ako aj v súčasnosti, by mali byť navrhnuté tak, aby podporovali príjemný zážitok z nakupovania a prispôsobené typu predávaného produktu. Cyfer je hi-tech maloobchodný predajca navrhnutý pre QR kód. Interiérové a exteriérové prvky interiéru sa minimalisticky spájajú a vytvárajú hladko tečúce prostredie zdôrazňujúce silu produktu očakávanú v budúcnosti, zatiaľ čo vnímanie je neprerušené irelevantnými prekážkami, ktoré zvyšujú úroveň potešenia a zvyšujú túžbu interagovať s výrobkami.

Názov projektu : Cyfer, Meno dizajnérov : Dalia Sadany, Meno klienta : Dezines Dalia Sadany Creations.

Cyfer High-Tech Maloobchod

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.