Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Koberec

Folded Tones

Koberec Koberce sú zo svojej podstaty ploché, cieľom bolo spochybniť tento jednoduchý fakt. Ilúzia trojrozmernosti sa dosahuje iba tromi farbami. Rôzne tóny a hĺbka koberca závisí skôr od šírky a hustoty pruhov než od veľkej palety farieb, ktoré sa môžu pohltiť určitým priestorom, čo umožňuje flexibilné použitie. Koberec zhora alebo zďaleka pripomína skladaný list. Počas sedenia alebo ležania na ňom však ilúzia záhybov nemusí byť zrejmá. To vedie k použitiu jednoduchých opakujúcich sa čiar, ktoré si môžete vychutnať ako abstraktný vzor zblízka.

Názov projektu : Folded Tones, Meno dizajnérov : Enoch Liew, Meno klienta : Terrace Floors & Furnishings.

Folded Tones Koberec

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.