Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Maloobchod

Sport In Street

Maloobchod Návrh sme začali rôznymi náladovými doskami určujúcimi rôzne oblasti záujmu mládeže. Témy technológie, sociálne siete, ulica a príroda boli prijaté na vytvorenie obchodu s pouličnou kultúrou. Priemyselné materiály sa použili vo všetkom nábytku v celom obchode na vytvorenie chladný výhľad spolu s prírodnými materiálmi, ktoré zahrievajú atmosféru a usilujú sa o citlivú rovnováhu. Zložitý dizajn spôsobuje veľké vzrušenie v skrytých rohoch obchodu. Vysoký stojan v strede postavený upútava zákazníkov tým, že sú utajení.

Názov projektu : Sport In Street , Meno dizajnérov : Ayhan Güneri, Meno klienta : SPORT IN STREET.

Sport In Street  Maloobchod

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.