Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Reštaurácia

Kalamis Liman Restaurant

Reštaurácia Reštaurácia Kalamis Liman bola navrhnutá architektúrou Atölye A. Animovaný film bol potrebný na prezentáciu projektu. Cieľom animovaného filmu, ktorý pripravili architekti Ayhan Güneri, bola odzrkadlená realita reštaurácie. V roku 800 bola dokončená modelová fáza desaťdňovej fázy reštaurácie Kalamis Liman, ktorá pozostáva z 1600 štvorcových 64 sekúnd animácie až do fázy vykreslenia. hodín.Projektová prezentácia pripravená na animáciu, 3dsmax, programy v-ray; Bol použitý hardvér pracovnej stanice xeon 16-core 48 GB RAM.

Názov projektu : Kalamis Liman Restaurant, Meno dizajnérov : Ayhan Güneri, Meno klienta : ATOLYE A ARCHITECTURE.

Kalamis Liman Restaurant Reštaurácia

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.