Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kniha

Brazilian Cliches

Kniha „Brazílske klišé“ sa skladali z obrázkov zo starého katalógu brazílskych klišé. Dôvodom názvu však nie sú iba klišé použité na zostavenie jeho ilustrácií. Na druhej strane sa stretávame s ďalšími typmi brazílskych klišé: historickými, ako je príchod Portugalcov, katechizácia domorodých Indov, ekonomické cykly kávy a zlata ... dokonca aj súčasné brazílske klišé plné dopravných zápch, dlhy, uzavreté byty a odcudzenie - vykreslené v neuveriteľnom súčasnom vizuálnom rozprávaní.

Názov projektu : Brazilian Cliches, Meno dizajnérov : Gustavo Piqueira, Meno klienta : .

Brazilian Cliches Kniha

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.