Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Umývadlo

Spiral

Umývadlo Sladká voda je jedným z najcennejších prírodných zdrojov; Počuli sme príbehy a legendy, ktoré hady strážia cenné a cenné poklady. Preto sme sa inšpirovali hadom, ktorý sa omotal okolo kónického vodného bazénu, ktorý ho chráni. Ďalšou vlastnosťou je, že použitie rúk na otvorenie vodovodného kohútika nemusí byť pre každého na verejných miestach príjemné. V tomto dizajne sa pedál používa na otváranie a zatváranie kohútika stlačením nožného pedála.

Názov projektu : Spiral, Meno dizajnérov : Naser Nasiri & Taher Nasiri, Meno klienta : AQ QALA BINALAR.

Spiral Umývadlo

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.