Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stoličky

ICICLE

Stoličky Myslím, že sedadlá sú najdôležitejšími a osobnejšími členmi interiérového dizajnu. Má tiež mimoriadne úlohy v exteriéri a interiéri. Vždy sú stoličky miestom na sedenie, odpočinok a relaxáciu, keď sa dostanete. Okrem toho majú všetci o tom dobrý pocit. problém. Teraz, čo by sa stalo, keby sa bezpečná a milá časť, ktorej sa spoliehate, stala násilným a neistým prvkom? To je ten pocit, ktorý chcem ukázať.

Názov projektu : ICICLE, Meno dizajnérov : Ali Alavi, Meno klienta : Ali Alavi design.

ICICLE Stoličky

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.