Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stolička

DARYA

Stolička Táto stolička bola inšpirovaná krásnym dospievajúcim dievčaťom, krásnym hravým dievčaťom, ktoré je zostupné, elegantné a zároveň uvoľnené! s dlhou tónovanou rukou a nohami. toto je stolička, ktorú som navrhol s láskou, a všetko je ručne vyrezávané. Názov tohto dievčaťa je „Darya“.

Názov projektu : DARYA, Meno dizajnérov : Ali Alavi, Meno klienta : Ali Alavi design.

DARYA Stolička

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.