Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stoličky

Parastoo

Stoličky Rešpektujem všetky stoličky. Podľa môjho názoru je jednou z najdôležitejších, klasických a špeciálnych vecí v dizajne interiérov stoličky. Myšlienka stoličky Parastoo pochádza z lastovičky (rybáka). Možno žiarivý a hladký povrch stoličky Parastoo s odlišným a špeciálnym dizajnom bol vyrobený iba pre veľmi zvláštne a jedinečné miesta.

Názov projektu : Parastoo, Meno dizajnérov : Ali Alavi, Meno klienta : Ali Alavi design.

Parastoo Stoličky

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajnová legenda dňa

Legendárni návrhári a ich ocenené diela.

Dizajnové legendy sú mimoriadne slávni dizajnéri, ktorí vďaka svojim dobrým dizajnom robia náš svet lepším miestom. Objavte legendárnych dizajnérov a ich inovatívne produktové návrhy, originálne umelecké diela, kreatívnu architektúru, vynikajúce módne návrhy a stratégie dizajnu. Užite si a preskúmajte originálne dizajnérske práce ocenených dizajnérov, umelcov, architektov, inovátorov a značiek z celého sveta. Nechajte sa inšpirovať kreatívnym dizajnom.