Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stoličky

Parastoo

Stoličky Rešpektujem všetky stoličky. Podľa môjho názoru je jednou z najdôležitejších, klasických a špeciálnych vecí v dizajne interiérov stoličky. Myšlienka stoličky Parastoo pochádza z lastovičky (rybáka). Možno žiarivý a hladký povrch stoličky Parastoo s odlišným a špeciálnym dizajnom bol vyrobený iba pre veľmi zvláštne a jedinečné miesta.

Názov projektu : Parastoo, Meno dizajnérov : Ali Alavi, Meno klienta : Ali Alavi design.

Parastoo Stoličky

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.