Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Výzdoba Fľaše

Lithuanian vodka Gold. Black Edition

Výzdoba Fľaše Zlato žiariace „litovské vodky Zlato. Black Edition “zdedil svoj exkluzívny vzhľad od litovského ľudového umenia. Rhombus a rybie kosti, kombinované z malých štvorcov, sú v litovskom ľudovom umení veľmi bežné. Hoci odkaz na tieto národné motívy získal modernejšie formy, záhadné minulé úvahy sa premenili na moderné umenie. Prevažujúce zlaté a čierne farby zdôrazňujú výnimočný proces filtrácie vodky cez uhlie a zlaté filtre. Toto robí „litovskú vodku Gold“. Black Edition “, takže krehké a krištáľovo čisté.

Názov projektu : Lithuanian vodka Gold. Black Edition, Meno dizajnérov : Asta Kauspedaite, Meno klienta : Stumbras.

Lithuanian vodka Gold. Black Edition Výzdoba Fľaše

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.