Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Výzdoba Fľaše

Lithuanian vodka Gold. Black Edition

Výzdoba Fľaše Zlato žiariace „litovské vodky Zlato. Black Edition “zdedil svoj exkluzívny vzhľad od litovského ľudového umenia. Rhombus a rybie kosti, kombinované z malých štvorcov, sú v litovskom ľudovom umení veľmi bežné. Hoci odkaz na tieto národné motívy získal modernejšie formy, záhadné minulé úvahy sa premenili na moderné umenie. Prevažujúce zlaté a čierne farby zdôrazňujú výnimočný proces filtrácie vodky cez uhlie a zlaté filtre. Toto robí „litovskú vodku Gold“. Black Edition “, takže krehké a krištáľovo čisté.

Názov projektu : Lithuanian vodka Gold. Black Edition, Meno dizajnérov : Asta Kauspedaite, Meno klienta : Stumbras.

Lithuanian vodka Gold. Black Edition Výzdoba Fľaše

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajnový rozhovor dňa

Rozhovory so svetoznámymi návrhármi.

Prečítajte si najnovšie rozhovory a rozhovory o dizajne, tvorivosti a inováciách medzi dizajnovým novinárom a svetoznámymi dizajnérmi, umelcami a architektmi. Prezrite si najnovšie dizajnérske projekty a ocenené návrhy slávnych návrhárov, umelcov, architektov a inovátorov. Objavte nové poznatky o tvorivosti, inováciách, umení, dizajne a architektúre. Dozviete sa o procesoch dizajnu veľkých dizajnérov.