Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Pokročilý Vozeň

Fiaker 2.0

Pokročilý Vozeň V mnohých mestách prichádzajú tradičné turistické zájazdy s veľkým problémom v podobe odmietnutia koňa. Ako prvú základnú požiadavku rieši Fiaker 2.0 riešenie pouličného znečistenia spôsobovaného autobusovými zájazdmi v mestách. Ďalej sa vyvinul špecifický dizajn pre kočiar ťahaný koňmi, ktorý nadväzuje na klasické kabíny vo svojej formálnej estetike napriek tomu, že má vlastnú modernú a aktuálnu podobu. Výzvou je predstaviť moderný a ekologický koncept, ktorý stále prenáša typický pocit zájazdu. Hlavným cieľom je zatraktívniť turistické zájazdy pre klientov prostredníctvom inovatívneho dizajnu.

Názov projektu : Fiaker 2.0, Meno dizajnérov : Michael Hofbauer, Meno klienta : Michael Hofbauer.

Fiaker 2.0 Pokročilý Vozeň

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.