Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Bytový Dom

Tempo House

Bytový Dom Tento projekt predstavuje kompletnú rekonštrukciu domu v koloniálnom štýle v jednej z najkrajších štvrtí v Rio de Janeiro. Hlavným cieľom na mimoriadnom mieste plnom exotických stromov a rastlín (pôvodný krajinný plán slávneho krajinného architekta Burle Marxa) bolo otvoriť vonkajšiu záhradu s vnútornými priestormi otvorením veľkých okien a dverí. Výzdoba má významné talianske a brazílske značky a jej koncepciou je mať plátno, aby si zákazník (umelecký zberateľ) mohol zobraziť svoje obľúbené kúsky.

Názov projektu : Tempo House, Meno dizajnérov : Gisele Taranto, Meno klienta : Gisele Taranto Arquitetura.

Tempo House Bytový Dom

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.