Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Riad Pre Deti

Nyx

Riad Pre Deti Dizajn spolupráce má neobmedzené hranice a bol zdrojom tohto projektu. Riad Nyx Kids je jedinečná spolupráca medzi 10-ročným chlapcom Elijahom Robineauom a talentovaným dizajnérom Alexom Petuninom. Ako deti máme úžasné sny, ale ako dospelí sme sa naučili stanoviť hranice a hranice pre skutočný svet. Hravá kolekcia riadu vyvinutá pod futuristickou značkou YORB DESIGN má tiež jedinečnú vlastnosť umožňujúcu úplný dizajn na mieru. Jeho užívateľ si môže vybrať vlastný vzor, farbu a tvar na linke, čo mu dáva pocit spolupatričnosti.

Názov projektu : Nyx, Meno dizajnérov : Alex Petunin & Elijah Robineau, Meno klienta : YORB DESIGN.

Nyx Riad Pre Deti

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.