Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Analógové Hodinky

Kaari

Analógové Hodinky Táto konštrukcia je založená na štandardnom 24-hodinovom analógovom mechanizme (polovičná rýchlosť za hodinu). Táto konštrukcia je vybavená dvoma oblúkovými výrezmi v tvare oblúka. Cez nich je možné vidieť hodiny otáčania a minúty. Hodinová ručička (disk) je rozdelená do dvoch segmentov rôznych farieb, ktoré otáčajú, naznačujú čas AM alebo PM v závislosti od farby, ktorá sa začína zobrazovať. Minútová ruka je viditeľná cez väčší oblúk polomeru a určuje, ktorý minútový slot zodpovedá voličom 0-30 minút (nachádza sa na vnútornom polomere oblúka) a 30-60 minútovým intervalom (nachádza sa na vonkajšom polomere).

Názov projektu : Kaari, Meno dizajnérov : Azahara Morales Vera, Meno klienta : Azahara Morales Vera.

Kaari Analógové Hodinky

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.