Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Fondán A Karamel

Cavendish & Harvey

Fondán A Karamel Vyrovnávací akt medzi tradíciou a modernitou. Cieľom bolo navrhnúť jedinečný sortiment výrobkov pre inovatívnu spoločnosť, ktorá sa rekonštituuje ako výrobca vysoko kvalitných cukroviniek. Roztok je bohato zabalený a potlačený horúcou fóliou a ušľachtilým vysoko lesklým povrchom. Foto koncept bol inšpirovaný štýlom klasických pralinés. Mladšia a modernejšia cieľová skupina sa bude venovať farbám a uvoľnenej typografii. Dizajnový tím gabriel zvládol vyváženie a klient je spokojný s rastúcim predajom.

Názov projektu : Cavendish & Harvey, Meno dizajnérov : Bettina Gabriel, Meno klienta : gabriel design team.

Cavendish & Harvey Fondán A Karamel

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.