Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Inteligentný Náramok

June by Netatmo

Inteligentný Náramok JUNE je náramok na ochranu pred slnkom. Je to prvý náramok, ktorý meria slnečné žiarenie. Je prepojená s sprievodnou aplikáciou v telefóne používateľa, ktorá ženám radí, kedy a ako chrániť svoju pokožku každý deň pred účinkami slnka. JUNE a jeho sprievodná aplikácia ponúkajú nové pohodlie na slnku. Jún sleduje intenzitu UV žiarenia v reálnom čase a celkové vystavenie slnku absorbované pokožkou užívateľa počas celého dňa. Vytvoril francúzsky návrhár šperkov Camille Toupet v duchu diamantu so žiariacimi fazetami. JUNE je možné nosiť ako náramok alebo ako brošňu.

Názov projektu : June by Netatmo, Meno dizajnérov : Netatmo, Meno klienta : .

June by Netatmo Inteligentný Náramok

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajnér dňa

Najlepší svetoví návrhári, umelci a architekti.

Dobrý dizajn si zaslúži veľké uznanie. Každý deň nás potešujú úžasní dizajnéri, ktorí vytvárajú originálne a inovatívne návrhy, úžasnú architektúru, štýlovú módu a kreatívnu grafiku. Dnes vám predstavujeme jedného z najväčších svetových dizajnérov. Vyskúšajte dnes ocenené portfólio dizajnov a získajte každodennú inšpiráciu pre dizajn.