Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Typografia

Ila'l Amam Type Family

Typografia „Ila'l Amam“ je rodina arabského typu, ktorá sa vyvinula zo zmesi prvých typov displejov, ktoré sa kedy vytvorili - Fat Faces, ako aj z historických iránskych kufických skriptov z 11. storočia, ktoré ich všetky kombinujú do kurzívy / šikmého formátu. „Ila'l Amam“ pozostáva z typov displeja používaných na účely veľkého rozsahu, pretože písmená sú vysoko štylizované a vyznačujú sa výrazným kontrastom medzi hrubými a tenkými ťahmi. Fascinácia za kurzívou / šikmým písmom pochádza z toho, že v žiadnom arabskom type chýba jeden, pretože Arabi možno od začiatku uvažovali o čisto kurzívovom formáte.

Názov projektu : Ila'l Amam Type Family, Meno dizajnérov : Sara Mansour, Meno klienta : Sara Mansour.

Ila'l Amam Type Family Typografia

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.