Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stoličky

Chair with Belly Button

Stoličky Stolička s tlačidlom Belly je séria ľahkých a prenosných stoličiek, ktoré používateľom umožňujú využívať priestory okolo nich, ako sú napríklad schody, podlaha alebo hromady kníh, aby poskytovali pohodlnejší zážitok zo sedenia. Dizajn stoličky predefinuje myšlienku konvenčných sedadiel tým, že poskytuje nečakané možnosti sedenia. Obrázok stoličiek prišiel zo snového scenára - skupina diskiet a topiacich sa foriem rozptýlených v priestore. Ticho sa opreli o steny a do rohov ako spia malí chlapi. Každé kreslo má svoje vlastné brušné tlačidlo, ktoré prepožičiava trochu hravosti.

Názov projektu : Chair with Belly Button, Meno dizajnérov : I Chao Wang, Meno klienta : IChao Design.

Chair with Belly Button Stoličky

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.