Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Led Slnečník

NI

Led Slnečník NI si uvedomuje očakávania týkajúce sa nábytku takým spôsobom, že slúži nielen jednej funkcii. Inovatívne kombinuje slnečník a záhradnú baterku prispôsobenú pre luxusný trh a uspokojuje ľudí zo dňa na noc, vedľa ležadiel alebo pozdĺž brehu rieky. Vďaka patentovanému OTC snímaciemu prstu (jednodotykový stmievač) môžu užívatelia ľahko ovládať jas 3-kanálového osvetľovacieho systému samostatne. Prijímač nízkonapäťového 12V LED ovládača, ktorý vytvára malé teplo, poskytuje NI energeticky efektívne napájanie systému s viac ako 2 000 ks 0,1 W LED.

Názov projektu : NI , Meno dizajnérov : Terry Chow, Meno klienta : FOXCAT.

NI  Led Slnečník

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.