Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Modulárna Pohovka

Cloche Sofa

Modulárna Pohovka Cloche Sofa je súbor prác, ktorý premieňa prvok mestského života na objekty. Môže byť použitý ako socha, okolité svetlo alebo modulárna pohovka. Predstavuje vývoj krajiny, ktorý rozoberá stanovené štrukturálne štandardy a prvky stavebných materiálov, a premení nájdený materiál na sofistikovaný dizajn, pretvára spoločný objekt na zmysluplný amalgám. Tento kus využíva predmety, ktoré prežili ich pôvodné použitie, boli vyradené, regenerované a renovované.

Názov projektu : Cloche Sofa, Meno dizajnérov : Carlo Sampietro, Meno klienta : Carlo Sampietro Artist.

Cloche Sofa Modulárna Pohovka

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajnový tím dňa

Najväčšie svetové dizajnérske tímy.

Niekedy potrebujete veľmi veľký tím talentovaných dizajnérov, ktorí prídu so skutočne skvelými návrhmi. Každý deň máme jedinečný ocenený inovatívny a kreatívny dizajnový tím. Preskúmajte a objavte originálnu a kreatívnu architektúru, dobrý dizajn, módu, grafický dizajn a projekty projektovej stratégie od dizajnérskych tímov z celého sveta. Nechajte sa inšpirovať originálnymi dielami veľkých majstrov.