Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Modulárna Pohovka

Cloche Sofa

Modulárna Pohovka Cloche Sofa je súbor prác, ktorý premieňa prvok mestského života na objekty. Môže byť použitý ako socha, okolité svetlo alebo modulárna pohovka. Predstavuje vývoj krajiny, ktorý rozoberá stanovené štrukturálne štandardy a prvky stavebných materiálov, a premení nájdený materiál na sofistikovaný dizajn, pretvára spoločný objekt na zmysluplný amalgám. Tento kus využíva predmety, ktoré prežili ich pôvodné použitie, boli vyradené, regenerované a renovované.

Názov projektu : Cloche Sofa, Meno dizajnérov : Carlo Sampietro, Meno klienta : Carlo Sampietro Artist.

Cloche Sofa Modulárna Pohovka

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.