Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Corporate Identity

10 Year Logo

Corporate Identity Cieľom bolo vytvoriť logo, ktoré odráža nielen to, o čom je polarizačné svetlo 3M ™, ale tiež ho predáva ako prémiovú značku v stolových lampách. Využitie myšlienky prekrývajúcich sa svetelných lúčov, ktoré upokojujú oči, odrážajúce zážitok proti oslneniu. Presahy sú navrhnuté tak, aby zobrazovali oslavu ohňostroja. Číslo desať sedí oproti grafickému znázorneniu a zobrazuje ostrosť číslic, pri ktorých nedochádza k odrazom v dôsledku oslnenia. Farby zlato a striebro sa používajú na prvotriedny dojem žiarovky, kvalitu a technológiu samotnej značky.

Názov projektu : 10 Year Logo, Meno dizajnérov : Lawrens Tan, Meno klienta : 3M Polarizing Light.

10 Year Logo Corporate Identity

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.