Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Osvetlená Váza

Ampoule

Osvetlená Váza Kvapka svetla, archetypálna a čistá forma, ktorá svojím dynamickým impulzom rozpráva o jedinečnej básni kvetinového daru. Toto je inšpirujúca myšlienka obrovskej vázy pre jednu kvetinu, dizajnový predmet, ktorý charakterizuje každý priestor svojou jednoduchosťou a rozpráva o kúzle svojej histórie.

Názov projektu : Ampoule, Meno dizajnérov : Federico Traverso, Meno klienta : Myyour.

Ampoule Osvetlená Váza

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.