Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Značkový Stôl

Curly

Značkový Stôl Tento viacúčelový stôl navrhli dizajnéri zásad Bean Buro Kenny Kinugasa-Tsui a Lorene Faure. Vo vnútornom prostredí funguje ako ústredný prvok. Celkový tvar je plný hravých krútiacich sa kriviek, ktoré dramaticky kontrastujú s tradičnými formálnymi symetrickými tabuľkami, a preto vyniká ako sochársky kúsok, ktorý láka a interaguje s používateľmi. Krivky sa javia na prvý pohľad náhodne, avšak každá krivka bola navrhnutá tak, aby podporovala rôzne miesta na sedenie a spoločenské interakcie.

Názov projektu : Curly , Meno dizajnérov : Bean Buro, Meno klienta : Bean Buro.

Curly  Značkový Stôl

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.