Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Náušnice

Night Light

Náušnice Myšlienka kusu fosforeskujúcich šperkov, ktoré sa rozsvietia a svietia v tme, bola inšpirovaná bioluminiscenciou priepastných rýb. Tieto druhy rýb žijú v hlbokých oceánoch a dokonca aj v úplnej tme sa vďaka svojej záhadnej schopnosti osvetlenia sami zviditeľňujú a sú atraktívne pre opačné pohlavie. Zámerom tohto vynikajúceho umeleckého diela je poskytnúť ženám príležitosť žiariť aj v noci.

Názov projektu : Night Light, Meno dizajnérov : Gabriel Juliano, Meno klienta : Gabriel Juliano.

Night Light Náušnice

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.