Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Teleskopický Stĺp

Uni-V

Teleskopický Stĺp „Uni-V“ je minimalistický štýl s elegantným tónom, je teleskopický stĺp určený pre nehnuteľnosti s panoramatickým výhľadom. Vyrobené z hliníka, ktoré zvyšujú jeho príťažlivosť a stabilitu. Rozmer dobre dimenzovaný, jeho vnútorný stĺpec má zmysel nielen pre rotáciu o 360 °, ale umožňuje aj ergonomické nastavenie výšky. Vďaka svojim horným mechanickým kĺbom, ktoré zaisťujú úplne voľný pohyb tekutín pri pozorovaní. Inštalácia interiéru alebo exteriéru, jeho dizajn vytvára štýl pre moderný dekor.

Názov projektu : Uni-V, Meno dizajnérov : Jessie W. Fernandez, Meno klienta : VISIMAXI.

Uni-V Teleskopický Stĺp

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.