Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Teleskopický Stĺp

Uni-V

Teleskopický Stĺp „Uni-V“ je minimalistický štýl s elegantným tónom, je teleskopický stĺp určený pre nehnuteľnosti s panoramatickým výhľadom. Vyrobené z hliníka, ktoré zvyšujú jeho príťažlivosť a stabilitu. Rozmer dobre dimenzovaný, jeho vnútorný stĺpec má zmysel nielen pre rotáciu o 360 °, ale umožňuje aj ergonomické nastavenie výšky. Vďaka svojim horným mechanickým kĺbom, ktoré zaisťujú úplne voľný pohyb tekutín pri pozorovaní. Inštalácia interiéru alebo exteriéru, jeho dizajn vytvára štýl pre moderný dekor.

Názov projektu : Uni-V, Meno dizajnérov : Jessie W. Fernandez, Meno klienta : VISIMAXI.

Uni-V Teleskopický Stĺp

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajnový rozhovor dňa

Rozhovory so svetoznámymi návrhármi.

Prečítajte si najnovšie rozhovory a rozhovory o dizajne, tvorivosti a inováciách medzi dizajnovým novinárom a svetoznámymi dizajnérmi, umelcami a architektmi. Prezrite si najnovšie dizajnérske projekty a ocenené návrhy slávnych návrhárov, umelcov, architektov a inovátorov. Objavte nové poznatky o tvorivosti, inováciách, umení, dizajne a architektúre. Dozviete sa o procesoch dizajnu veľkých dizajnérov.