Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Olivová Miska

Oli

Olivová Miska OLI, vizuálne minimalistický objekt, bol koncipovaný na základe jeho funkcie, myšlienky skrývať jamy, ktoré vychádzajú z konkrétnej potreby. Sledoval pozorovania rôznych situácií, škaredosť jám a potrebu zvýšiť krásu olív. Ako dvojúčelové balenie bol Oli vytvorený tak, aby po otvorení zdôraznil faktor prekvapenia. Dizajnér bol inšpirovaný tvarom olivy a jeho jednoduchosťou. Výber porcelánu súvisí s hodnotou samotného materiálu a jeho použiteľnosťou.

Názov projektu : Oli, Meno dizajnérov : Miguel Pinto Félix, Meno klienta : MPFXDESIGN.

Oli Olivová Miska

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.