Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Chladený Syrový Vozík

Keza

Chladený Syrový Vozík Patrick Sarran vytvoril vozík na syr Keza v roku 2008. Tento vozík musí predovšetkým slúžiť ako nástroj, ktorý musí tiež vzbudiť zvedavosť hostí. To sa dosahuje pomocou štylizovanej lakovanej drevenej konštrukcie namontovanej na priemyselných kolesách. Po otvorení uzávierky a nasadení jej vnútorných políc odhalí vozík veľkú prezentačnú tabuľku vyzretých syrov. Na základe tejto fázy môže čašník prijať vhodný reč tela.

Názov projektu : Keza, Meno dizajnérov : Patrick Sarran, Meno klienta : QUISO SARL.

Keza Chladený Syrový Vozík

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.