Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Domáca Záhrada

Oasis

Domáca Záhrada Záhrada obklopujúca historickú vilu v centre mesta. Dlhý a úzky pozemok s výškovými rozdielmi 7 metrov. Oblasť bola rozdelená do 3 úrovní. Najnižšia predná záhrada kombinuje požiadavky reštaurátora a modernej záhrady. 2. úroveň: Rekreačná záhrada s dvoma altánkami - na streche podzemného bazéna a garáže. Tretia úroveň: Lesná detská záhrada. Cieľom projektu bolo odvrátiť pozornosť od hluku mesta a obrátiť sa k prírode. Z tohto dôvodu má záhrada niektoré zaujímavé vodné prvky, ako sú vodné schody a vodná stena.

Názov projektu : Oasis, Meno dizajnérov : Agnieszka Hubeny-Zukowska, Meno klienta : Agnieszka Hubeny-Zukowska Pracownia Sztuki Ogrodowej.

Oasis Domáca Záhrada

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.