Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Náramkové Hodinky

NBS-MK1

Náramkové Hodinky NBS navrhnutá s praktickosťou a industrializovaným vzhľadom, že nositeľov hodiniek s hodinami budú potešení. NBS má zabudované rôzne priemyselné prvky, ako napríklad robustné puzdro, odnímateľné skrutky, ktoré prechádzajú hodinami. Špeciálne remienky a kovové spony a detaily slučiek slúžia na posilnenie mužského obrazu hodiniek. Obsluha vyvažovacieho kolieska pohybu a únikovej vidlice je viditeľná pomocou číselníka zdôrazňujúceho celkový mechanický obraz, ktorý NBS premieta.

Názov projektu : NBS-MK1, Meno dizajnérov : Wing Keung Wong, Meno klienta : DELTAt.

NBS-MK1 Náramkové Hodinky

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.