Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Interiér Vily

Chinese Style Villa Design

Interiér Vily Čínsky štýl interiéru je trendom v posledných rokoch, najmä pre úspešných majiteľov firiem a hodnostárov. Štúdio dizajnu interiéru HXL neustále skúma a skúma dynamiku tohto štýlu, neustále od tradičných čínskych tradičných dekoratívnych techník, aby extrahovala príslušné prvky. V kombinácii s moderné materiály a technológie v štýle moderného dizajnu, vzájomná integrácia, učenie sa jeden od druhého a snaha priniesť vám iný pocit.

Názov projektu : Chinese Style Villa Design, Meno dizajnérov : Xulong Huang, Meno klienta : HXL Interior Design Studio.

Chinese Style Villa Design Interiér Vily

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.