Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Hodvábny Faulard

Passion

Hodvábny Faulard „Vášeň“ je jedným z objektov „Pozdravov“. Hodvábny šál pekne zložte do vrecka alebo ho zafixujte ako umelecké dielo a vydrží celý život. Je to ako hra - každý objekt má viac ako jednu funkciu. „Pozdravy“ stelesňujú jemnú koreláciu medzi starými remeslami a predmetmi moderného dizajnu. Každý dizajn je jedinečným umeleckým dielom a rozpráva iný príbeh. Predstavte si miesto, kde každý malý detail rozpráva príbeh, kde kvalita je hodnota života a najväčší luxus je pre vás pravdivý. Toto je miesto, kde sa s vami stretávajú „Pozdravy“. Nechajte umenie stretnúť sa s vami a starnúť s vami!

Názov projektu : Passion, Meno dizajnérov : Milena Grigaitiene, Meno klienta : Regards.

Passion Hodvábny Faulard

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.